Zdobądź swój pierwszy apartament: ile pieniędzy potrzebujesz, aby zaoszczędzić, aby wyjechać?

Zdobądź swój pierwszy apartament: ile pieniędzy potrzebujesz, aby zaoszczędzić, aby wyjechać?

2017 Aktualizacja: Możesz pobrać nasz nowy Printable Apartment Budgeting Worksheet i użyć go do oszacowania czynszu i budżetu na wszystkie swoje wydatki.

2016 Aktualizacja: Sprawdź również nasze najnowsze wpisy, które pomogą Ci obliczyć maksymalne opłacalne wynajem na wynagrodzenie: Jak wiele wynajem mogę uzyskać na My Hourly Pay i opłacalne wynajem kalkulator.

Dla wielu naszych czytelników przeniesienie się do własnego mieszkania jest ostatecznym celem. Chcesz miejsca własnego, czy to oznacza dzielenie się mieszkaniem z przyjaciółmi, czy znalezienie studia, które możesz nazwać własnym. Ale jak się tam dostajesz? W tym roku przygotowaliśmy trzy części serialu na ten temat. Teraz nadszedł czas na odświeżanie kursu o tym, ile pieniędzy będziesz potrzebować na każdym kroku drogi.

Zacznijmy więc wkładać się prawidłowo! Przede wszystkim, w 2013 r., rynek wynajmu jest bardzo ścisły. Według Reuters krajowy wskaźnik wolności w mieszkaniach wynosi obecnie 4,3%, poniżej 8% w 2009 roku. A jeśli szukasz miejsca w NYC, San Francisco, Chicago i wielu innych głównych rynkach jest znacznie niższy. Innymi słowy: nie ma wielu otwartych apartamentów – i istnieje prawdopodobnie więcej osób, które chcą apartamentów niż odpowiednie apartamenty, aby jechać. Oznacza to, że jeśli szukasz zniżki lub umowy, prawdopodobnie nie znajdziesz. Jest to prosta rzeczywistość wielu łowców i niewielu wakacji. Jeśli coś, może być konieczne, aby zapłacić premię, aby uzyskać miejsce, które chcesz. Zacznij więc oszczędzać! Jeśli jesteś nowym studentem, który zarabia około 40 000 dolarów, potrzebujesz 3000 dolarów (podzielonych na końcu tego postu) w banku, zanim będziesz mógł przejść.

Twój stały dochód

Jeśli chcesz żyć w miejscu własnym, najlepiej jest mieć stały dochód. Będziesz o wiele bardziej prawdopodobny, aby zachować miejsce, a będziesz miał kawałek umysłu, gdy wejdziesz. Istnieją dwa powszechne sposoby, aby określić ilość mieszkania, które można wypożyczyć. czy też:

podziel swoje miesięczne dochody na trzy, lub

Divide your gross annual income by forty

Liczba wynikająca to maksymalna kwota, którą powinieneś zapłacić w miesięcznym wynajmie. Jeśli wynajmujesz swoje pieniądze, będziesz stresowany co miesiąc… i nigdy nie będzie upływu. Trzymaj się tego, co możesz sobie pozwolić. (Jeśli nie masz stałego dochodu, lub szukasz pracy, lub szukasz wynajęcia akcji, zobacz nasze wskazówki, aby uzyskać mieszkanie bez spełnienia wymogu dochodowego. (Ostrzeżenie: może trzeba zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy.)

Płatność w dół

Tylko dlatego, że spełniasz wymagania dochodowe dla danego zakresu cen, nie oznacza to, że dopiero się skończyłeś. Ocena mieszkania oznacza złożenie depozytu bezpieczeństwa. Depozyt zabezpieczający jest zwykle taką samą kwotą pieniędzy jak miesięczny czynsz. Prawdopodobnie będziesz również poddany kontroli tła i kredytu – za którą często pobierasz opłatę w wysokości 30-100 dolarów, w zależności od firmy zarządzającej. Oznacza to, że będziesz musiał mieć około dwukrotnie najmu pierwszego miesiąca, plus 100 dolarów lub tak i będziesz musiał być w stanie skrócić czek na tę kwotę, jak tylko chcesz zaoszczędzić miejsce. (Tak, w końcu otrzymasz swój depozyt zabezpieczający, ale to nie będzie do końca wynajmu, pod warunkiem, że utrzymujesz mieszkanie w dobrej formie. Tymczasem jest to całkowicie niepłynny aktyw, na który musisz zaoszczędzić.)

poruszanie się

Nie zaniedbuj tych wydatków. Prawdopodobnie będzie to albo wynajem ciężarówek ruchomych, albo pełna obsługa ruchu. Cena każdego z nich w Twojej okolicy. Jeśli wynajmujesz ruchliwy ciężarówkę w mieście i robisz resztę samodzielnie, oczekuj, że zapłacisz około $40-$150 za ciężarówkę i dostawy, takie jak taśma, pudełka itp. Jest to zalecany wybór, jeśli możesz żyć z kilkoma pierścieniami do mebli, jesteś komfortowy zabezpieczający przedmiot w tylnej części ciężarówki, możesz jeździć ogromnym pojazdem z aplombem, a masz znajomych, którzy mogą zatrudnić.

Ogólnie rzecz biorąc, jeśli robisz mały pełnoprawny ruch w mieście z dobrą firmą, oczekujesz zapłaty około 300-600 dolarów. Jeśli wydaje się to dużo, to dlatego, że jest; to powiedział, jeśli znajdziesz dobrą firmę i masz ładne rzeczy, jest dużo wartości, że ktoś uważnie przenosi go na swoje nowe miejsce.

Jest mało prawdopodobne, że otrzymasz swoje koszty poruszające się cały sposób w dół do zera. Jeśli tak, moje gratulacje: masz wspaniałych, silnych przyjaciół i bezpłatny dostęp do dużego pojazdu. Jeśli to opisuje Cię, wszystko, co musisz wziąć pod uwagę, to koszt uzyskania nowego miejsca wyposażonego w podstaw obiekty opoleowe elementy: papier toaletowy, sprzęt do czyszczenia, światła, ręczniki papierowe, półka do jedzenia itp. Oczekuj się zapłacić około 50-100 dolarów za mieszkanie przeniesienie się do podstaw, wszystko powiedziano – i na wyższym końcu, jeśli zaczniesz od zera.

Meble

Jeśli już masz meble, masz szczęście – prawdopodobnie zapłaciłeś więcej, aby się poruszać, ale teraz jesteś w tym oddziale. Jeśli nie masz dużo mebli, pamiętaj, że meble to towar, za który możesz zapłacić niemal za jakąkolwiek cenę. Mamy artykuły na temat tego, jak pomieszczać swoje miejsce za mniej niż 500 dolarów, poniżej 1000 dolarów i poniżej 2000 dolarów. Płacenie więcej za meble nie gwarantuje lepszego produktu, ale jeśli jesteś cierpliwy i wiedzący, będziesz w stanie uzyskać długotrwałe, ładne meble, jeśli wydajesz trochę więcej pieniędzy. Tak powiedziane, twój pierwszy apartament nie musi być Versailles. Spędzaj jakąś kwotę, z którą jesteś komfortowy – i pamiętaj, że oprócz podstaw, nie musisz kupować wszystkiego naraz. Zwróć uwagę na wizytę w sklepach w trybie przerywnym. Tabele końcowe, lampy, półki i podobne można zakupić stopniowo – więc pomyśl o meblach jako powtarzającym się wydatkiem na pierwszy rok, a nie jako sumę lumpową.

Przydatności

Przeprowadziliśmy artykuł z upadkiem kosztów użytkowania. Podsumowanie wykonawcze: powinieneś oczekiwać, że zapłacisz około 200 dolarów miesięcznie w usługach usługowych (które obejmują internet, usługę strumieniową i ubezpieczenie wynajmującego oprócz zwykłego ciepła i energii elektrycznej). Pamiętaj, że jest to na jednostkę, więc jeśli dzielisz mieszkanie z przyjaciółmi, twoje indywidualne koszty będą znacznie mniejsze. Również chcielibyśmy zauważyć, że, jak trudne, jak może być ignorowanie, ubezpieczenie wynajmującego jest konieczne. To mniej niż 150 dolarów rocznie, a jeśli cierpisz na pożar, powódź lub pęknięcie, będziesz w stanie ponownie kupić swoje mienie i mieć kogoś innego umieścić cię w hotelu, aż twoje miejsce jest żywe. Znajdź ubezpieczenie Renter!

Całkowity cel oszczędności

Wypożyczalnia pierwszego miesiąca $1,000 – $40,000 wynagrodzenie/40

Depozyt zabezpieczający 1000 USD – miesięczny czynsz

Koszt poruszania się wynosi od $0 do $500 – w zależności od tego, czy Twoje meble poruszają się (krzesło itp.)

Meble od 0 do 500 dolarów – jeśli poruszasz się z meblami od 0 dolarów, w przeciwnym razie będziesz potrzebował niektórych podstaw (krzesło itp.)

Miscellaneous $500 – depozyty użytkowe, opłaty za kontrolę kredytową, ubezpieczenie rentownika, dostawy startowe

Łącznie 3 000 USD


Leave a Reply

Your email address will not be published.