GTA Online otrzymuje dużą aktualizację z wolnym od walki Los Santos Tuners przestrzeni społecznej

GTA Online otrzymuje dużą aktualizację z wolnym od walki Los Santos Tuners przestrzeni społecznej

GamesBeat Summit 2022 powraca z największym wydarzeniem dla liderów gier w dniach 26-28 kwietnia. Zarezerwuj swoje miejsce tutaj!

Rockstar Games od 2013 roku wprowadza aktualizacje dla Grand Theft Auto Online, ale teraz i wtedy otrzymujemy jedną z nich. I tak jest z dzisiejszym darmowym aktualizacją Los Santos Tuners.

Rockstar poinformował, że dodaje wiele bardzo pożądanych funkcji, w tym bezbronną przestrzeń społeczną dla graczy, aby zebrać się i mod lub przetestować swoje samochody. Znajdują się one również w szeregu zmiennych pojazdów.

Ten rodzaj aktualizacji jest jednym z dwóch głównych aktualizacji rocznie, które Rockstar robi, aby utrzymać fanów wracać do gry. Dotyczy to także kilku ważnych ogłoszeń. W czerwcu Rockstar poinformował, że serwery gry dla wersji PlayStation 3 i Xbox 360 zostaną zamknięte 16 grudnia. Mikrotransakcje nie będą dostępne dla tych platform 15 września, a śledzenie Klubu Społecznego zostanie zamknięte 16 września.

Z drugiej strony, GTA Online debutuje na konsole PlayStation 5 i Xbox Series X 11 listopada i będzie bezpłatny na PS5 przez trzy miesiące. Na początku tego roku Rockstar użył wskazówki od użytkownika o nazwie t0st, który znalazł sposób na zmniejszenie czasu ładowania GTA Online o do 70%. Rockstar wykorzystał patch w swojej aktualizacji w marcu i zapłacił użytkownikowi nagrodę w wysokości 10 000 dolarów ze swojego programu bonusowego.

los-santos-tuners-social-space-image domy opole-4.jpg”/>

Wydarzenie GamesBeat Summit 2022 Zarejestruj się teraz

Michael Pachter, analityk w Wedbush Securities, szacuje, że GTA Online generuje 500 milionów dolarów rocznie przychodów dla Rockstar Games i jej matki Take-Two Interactive. GTA Online jest darmowy dla graczy, którzy kupili kopię Grand Theft Auto V, a GTA Online generuje dodatkowe dochody za pośrednictwem graczy, którzy kupują opcjonalne elementy cyfrowe za pośrednictwem mikrotransakcji. Gra również uderza w rekordową liczbę aktywnych graczy każdego kwartału.

Świąteczne tunery

Zdjęcie: Rockstar Games

Los Santos Tuners jest dla fanów, którzy doceniają kulturę samochodów. To daje graczom szansę wyjść razem na LS Car Meet, podziemne miejsce spotkań ukryte w prostym widoku w opuszczonym magazynie na krawędzi Cypress Flats. I tak, to miejsce, w którym rozpada się pokój w innym nasilnym świecie walki miejskiej. Można powiedzieć, że jest to bardzo metawersyjne.

Oferuje to również graczom jedną z najbardziej poszukiwanych funkcji społeczności: poświęconą przestrzeń do bezpiecznego wyświetlania własnych pojazdów i podziwiania samochodów innych graczy, mod ich samochodu lub oglądania innych mod ich w czasie rzeczywistym, testowanie nowych samochodów z przyjaciółmi na prywatnej ścieżce testowej i wiele innych. Do 30 graczy może spotkać się w kosmosie od razu.

Sam LS Car Meet jest obsługiwany przez Mimi, de facto ambasadora do dostosowania samochodu LS, który pomoże nowym członkom Car Meet dowiedzieć się o przestrzeni, wyskoczyć ich Car Meet Rep i dać im dostęp do szeregu nagród członkowskich, zniżek i dodatkowych funkcji – w tym dostępu do nowego podziemnego Test Track, aby spróbować nowych pojazdów, Test Ride nieopuszczonych pojazdów, flex w Nagrodzie Ride Challenge, mod pojazdów z przyjaciółmi, lub uderzyć w ulice dla nowego Pursuit i Street Races.

Oprócz LS Car Meet, 6 nowych rodzajów wyścigów, Auto Shop i Multipart Contracts, gracze będą mieli również możliwość gromadzenia nowej muzyki, aby dodać do dialu radiowego w samochodzie poprzez lokalizację Media Sticks wokół Los Santos, w tym nową „Kenny’s Backyard Boogie Mix”, która zawiera nowe i ekskluzywne ścieżki Moodymann z współpracą z Channel Tres, Nez i Jessie Johnson z byłej grupy Prince, The Time oraz specjalną nową muzykę DJ, „CLR Launch Party”, z artysty z CircoLoco Records, Seth Troxler. Ponadto gracze będą mieli teraz szansę dostosować swoje Radio Wheel, ulubione stacje wraz z tworzeniem własnych poprzez Media Sticks.

Los Santos Tuners oferuje również nowe ubrania w grze od prawdziwej marki Born x Raised, etykiety z siedzibą w Los Angeles, która świętuje dziedzictwo kultury ulicznej w Los Angeles, w nowej współpracy z Rockstar Games.

I nadchodzącą jesienią, uruchomienie Grand Theft Auto V dla PlayStation 5 i Xbox Series X/S przyniesie nowe poprawy najwyższej prędkości do wybranych pojazdów, w tym nowe wersje klasycznego Grand Theft Auto III, Bravado Banshee, aby świętować 20. rocznicę GTA III.


Leave a Reply

Your email address will not be published.