Cyber Poniedziałek 2022 – Co Się Spodziewać

Cyber Poniedziałek 2022 – Co Się Spodziewać

Cyber poniedziałkowe zamówienia oznaczają ostatni ważny wydarzenie sprzedaży każdego roku. Podobnie jak sprzedaż Prezydenta rozpoczyna rok z ofertami na szeroką gamę kategorii, Cyber Monday transakcje obejmują pełną gamę bardzo poszukiwanych produktów. Cyber Monday śledzi Czarny Piątek jako kontynuację masowej okazji, aby zaoszczędzić na zakupach wakacyjnych i sprzedaży na koniec roku. Istnieją tysiące ofert i zniżek na Cyber poniedziałek, tak wiele w fakcie, że znalezienie najlepszych cen może wydawać się trudnym zadaniem. Jesteśmy tutaj, aby umożliwić Twoje planowanie Cyber Monday, dzięki czemu możesz zaoszczędzić czas i zaostrzyć swoje wyszukiwania.

Kiedy jest Cyber poniedziałek 2022?

Cyber poniedziałek 2022 przychodzi wcześniej niż zwykle w tym roku. Cyber poniedziałek każdego roku to poniedziałek po czarnym piątku, który jest dniem po Dniu Dziękczynienia. Dzień Dziękczynienia to czwarty czwartek listopada. W tym roku, ponieważ Dzień Dziękczynienia to 24 listopada, a Czarny Piątek to 25 listopada, oficjalna data Cyber Monday to 28 listopada 2022.

Ale nie planuj Cyber poniedziałek, biorąc pod uwagę tylko jeden dzień. Jak to się stało z wieloma wydarzeniami sprzedaży, zwłaszcza Premier Day i Black Friday, realistycznie Cyber Monday zaczyna się i kończy, gdy główni sprzedawcy oferują Cyber Monday oferty. To może brzmić kontrowersyjnie, ale sprzedawcy ciężko pracują, aby zachęcić klientów do odwiedzenia swoich sklepów i stron internetowych tak wiele dni, jak to możliwe. Ponadto, ponieważ konkurencja wśród sprzedawców jest gwałtowna, rozpoczęcie sprzedaży wcześniej niż inni sprzedawcy i, mniej często, przedłużanie wydarzenia dłużej są powszechne taktyki sprzedaży. W końcu klient wygrywa, ponieważ rozszerzone kalendarze sprzedaży oznacza, że klienci mają więcej czasu na znalezienie najlepszych ofert, przyjmując ostatnie zapasy.

Więc można twierdzić, że Cyber poniedziałek zaczyna się od pierwszych Black Friday sprzedaży – to jest, jeśli widzisz Cyber poniedziałek jako kontynuację Black Friday. W przeciwnym razie, dla niektórych handlowców, Cyber Monday transakcje zaczynają się tak szybko, jak kończy się Czarny Piątek. Podczas gdy niektórzy sprzedawcy kończą sprzedaż Cyber poniedziałek o północy w poniedziałek, inni kontynuują przez wtorek, nazywając to Cyber wtorek. Znajdziesz również wielu sprzedawców detalicznych, którzy prowadzą te same sprzedaż na Cyber Week.

Cyber poniedziałek jest lepszy od czarnego piątku.

Istnieje argument, że można znaleźć lepsze zamówienia i mniej kupujących konkurują o te same przedmioty podczas Cyber poniedziałek w porównaniu z Black Friday, ale z ograniczonymi wyjątkami nie zalecamy, aby przegapić Black Friday, aby zatrzymać się do Cyber poniedziałek, aby rozpocząć zakupy na zamówienia.

Jeśli myślisz o Cyber Monday jako rozszerzenie czarnego piątku, będziesz najbliżej prawdy o dwóch wydarzeniach sprzedaży – przynajmniej tak jak istnieją teraz. Cyber poniedziałek wzrósł od czarnego piątku. W 2005 r. urzędnicy Narodowej Federacji Retailowej ogłosili pierwsze Cyber Monday w celu zachęcenia do zakupów online. Początek czarnego piątku rozpoczął się w tradycyjnych sklepach z brikami i morta, które chciały wyczyścić dodatkowe towary, aby rozpocząć i rozpocząć roczny sezon wakacyjny.

Jednakże, kiedy witryny handlowe w Internecie miały Black Friday sprzedaż i sklepy detaliczne prowadzą Cyber Monday wydarzenia, różnica w miejscach między wydarzeniami sprzedaży zniknęła, a następnie zniknęła. Ponieważ termin „cyber” oznacza inteligentną elektronikę, niektórzy sprzedawcy skupili się na tym aspekcie, aby podkreślić sprzedaż komputerów, gier wideo i cały zakres elektroniki domowej. Dzisiaj jednak nawet rodzaje towarów na sprzedaż są podobne zarówno dla Czarnego Piątku, jak i Cyber poniedziałek.

W latach 2020 i 2021 niedobory związane z pandemią i opóźnienia w wysyłce doprowadziły do tego, że Digital Trends i inni zalecają, aby kupujący kupowali dobre zamówienia, jak tylko je zobaczyli lub ryzykują, że znikną z powodu małych zapasów. Jest prawdopodobne, że zapasy detaliczne w 2022 r. nadal będą nieco niższe niż w dni przed pandemii, ale większość wskazówek polega na tym, że przechowywanie przechowywania będzie głębsze w tym roku.

Dzięki odświeżonym i odświeżonym zapasom w sklepach internetowych można spodziewać się, że większość produktów będzie w szerokim zasięgu, zwłaszcza z głównymi detalistami, takimi jak Amazon, Best Buy i Walmart. Doświadczenie i nasze bieżące badania wskazują również, że ceny są prawie takie same w ciągu czarnego piątku i Cyber Monday dla większości produktów na sprzedaż w dowolnym konkretnym handlowcu.

To prawdopodobnie przypadek, że sprzedawcy lubią mieć specjalne oferty nieruchomości wyłącznie na Cyber poniedziałek, w ten sposób kupujący nie wydają wszystkich swoich pieniędzy podczas Czarnego Piątku i przestają odwiedzać witryny handlowe. Musisz zauważyć, że sprzedawcy nie chcą przegapić transakcji sprzedaży w czasie czarnego piątku. Tak więc, waga niektórych nabywców rozczarowany, ponieważ nie kupił wystarczająco wcześnie w porównaniu z przewożeniem pozostałych zapasów, prawdopodobnie w przyszłym roku, sklepy będą starać się sprzedać jak najwięcej podczas Czarny Piątek, a następnie z nadzieją przenieść resztę towaru podczas Cyber poniedziałek. Naszym sugestią jest, aby zrobić swoje badania wcześnie na konkretnych produktach, które chcesz, decydować o cenach sprzedaży, które są wystarczająco niskie, więc naciśnij przycisk Kup, a następnie podjąć działania, gdy widzisz właściwą cenę. Jeśli masz pieniądze pozostałe po Czarny Piątek można nadal szukać zamówień podczas Cyber poniedziałek.

Które sklepy detaliczne mają najlepsze oferty Cyber Monday?

Amazonki

Jeśli jesteś jak wielu kupujących, zaczniesz zakupy Cyber Monday na Amazon, zwłaszcza dla większości elektroniki. Amazon jest najlepszym miejscem do wyszukiwania zamówień na produkty Apple, takie jak iPady, AirPods, Apple Watch i iPhones. Głębokie zapasy Amazonu dają gigantowi internetowemu krawędź oferującą szeroki wybór większości głównych produktów marki. Możesz znaleźć doskonałe oferty na laptopach i tabletach plus inteligentne urządzenia domowe i zabezpieczające. Amazon ma szczególnie silne zniżki dla własnych marek, takich jak Amazon Echo, Blink, Ring, eero i Fire Tablets.

Najlepsze Zakupy

Best Buy to najlepsza strona sprzedaży na super rozmiarowych telewizorach, z doskonałymi zniżkami podczas Cyber Monday. Możesz również kupić Best Buy dla głębokiego wyboru produktów komputerowych i rozrywkowych w domu. Best Buy’s w sklepie pobieranie i zwrot towarów zamówionych online, ale można również skorzystać z sklepów, aby spróbować różnych laptopów i oglądać ekrany telewizyjne przed zamówieniem online podczas Cyber Monday sprzedaży.

Dell

Upewnij się, że zobaczysz stronę internetową firmy Dell na temat Cyber Monday w zakresie elektroniki komputerowej i gier. Dell przynosi więcej niż tylko własne komponenty marki i akcesoria, a często ma niezrównane zniżki na laptopy do gier, monitory i wiele innych.

Gamestop

Gracze i ludzie kupują na prezenty dla graczy wiedzą, że Gamestop jest skarbem Cyber Monday transakcji na tanie gry wideo, akcesoria konsoli, monitory i prawie wszystko związane z grą.

Hp

Kiedy szukasz transakcji na domowych lub biznesowych komputerach, HP jest zawsze jednym z pierwszych witryn do odwiedzenia. Spółki HP są szczególnie silne podczas Cyber Monday sprzedaży na komputerach gier, laptopach, Chromebookach, monitorach i drukarkach. Możesz znaleźć niesamowicie niskie ceny na drukarkach HP we wszystkich kategoriach cen.

Kohl’S

Sprawdź sprzedaż Kohl’a Cyber Monday na zakupy na ubrania, dekoracje domowe i urządzenia kuchenne. Kohl regularnie oferuje 50% zniżki lub nawet więcej na sprzedaż odzieży, więc nie przegap.

Lowe’S

Lowe’s nie zatrzymuje się na zamówieniach podczas Cyber Monday. Lowe’s jest szczególnie agresywny w handlu przedmiotami dekoracyjnymi i oferuje do 60% zniżki na główne urządzenia domowe, takie jak lodówki. Nie zapomnij sprawdzić ofert Lowe’s Cyber Monday na urządzeniach na zewnątrz, takich jak grilly, palacze i ognisko.

Stawki

Niezależnie od tego, czy budujesz lub odświeżasz swoje biuro domowe, czy odświeżasz biura biznesowe, Staples jest twoim go-to dla Cyber Monday transakcji z ogromnymi oszczędnościami na laptopach, meblach domowych, sprzęcie biznesowym i elektronice, a nawet dostawy biznesowe. Staples ma bardzo głęboki wybór krzeseł biurowych z doskonałymi ofertami w każdym punkcie cenowym.

Celem

Celem są doskonałe oferty na telewizorach 4K, tanie urządzenia kuchenne, kamery, smartfony i tony ładowarek magazynowych. Wybór dekoracji domowej Target zawiera ozdobione kolekcje i indywidualne przedmioty, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. Internetowy wybór Cyber Monday jest o wiele szerszy niż w sklepach fizycznych, ale można również cieszyć się wygodą lokalnych zwrotów sklepów.

Walmart

Walmart prowadzi innych detalistów internetowych dla szerokiego zakresu marek i głębokiego wyboru modeli większych telewizorów 4K na sprzedaż w Cyber Monday. Często można zaoszczędzić jeszcze więcej z modelami z poprzednich lat, po prostu pamiętaj, że nie kupujesz najnowszej technologii, gdy skorzystasz z tych ofert. Inne specyficzne kategorie wybitnych ofert Cyber Monday w Walmart obejmują laptopy, gry, konsole gier i małe urządzenia domowe.

Staramy się pomóc naszym czytelnikom znaleźć najlepsze oferty na temat wysokiej jakości produktów i usług, a my wybieramy to, co pokryjemy ostrożnie i niezależnie. Ceny, szczegóły i dostępność produktów i ofert w tym artykule mogą ulec zmianie w dowolnym momencie. Upewnij się, że są one nadal w mocy przed dokonaniem zakupu.

Digital Trends może zarabiać prowizję na produktach zakupionych za pośrednictwem naszych linków, które wspierają pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Zalecenia redaktorów


Leave a Reply

Your email address will not be published.